• قیمت زنده بیت کوین
با توجه به پیشرفت و گسترش بازار سرمایه گذاری ارز دیجیتال، گروهی از بهترین متخصصان برنامه نویسی و تحلیل گر جهت فراهم کردن بستری امن و مطمئن با بالاترین سطح امنیتی روز دنیا جهت معامله بازار سرمایه ارز دیجیتال زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران شروع به فعالیت کردند.
پس از ورود به سایت، وارد بخش ثبت نام سایت شده و با وارد کردن شماره همراه، ثبت نام اولیه را انجام دهید.
بعد از انجام ثبت نام اولیه و ورود به سایت، وارد قسمت پروفایل شده و در آنجا اطلاعات شخصی و اطلاعات بانکی خود را تکمیل نمایید.در ادامه شما می بایست هویت خود را احراز نمایید. پس از انجام مراحل احراز هویت و تایید توسط تیم پشتیبانی شما قادر به معامله در بازار رمز ارز خواهید شد.
جهت احراز هویت لارم است تصویر کارت ملی خود و نیز یک عکس سلفی از خود در کنار کارت ملی و کارت بانکی را در قسمت پروفایل بارگزاری نمایید. هم چنین لازم است اطلاعات شخصی و نیز اطلاعات بانکی به نام خود را در قسمت پروفایل به صورت دقیق تکمیل نمایید.
تیم ساترکس جهت تایید اطلاعات هویتی شما عزیزان حداکثر ظرف 24 ساعت اقدام خواهد کرد.
جهت واریز ریال می توان در بخش حسابداری قسمت واریز وجه، با یکی از کارت های ثبت شده در حسابتان عملیات واریز وجه را انجام دهید. هم چنین جهت واریز رمز ارز می توان در بخش حسابداری قسمت واریز وجه، با ایجاد آدرس کیف پول اختصاصی رمز ارز مورد نظر جهت انتقال ارز به صرافی ساترکس اقدام کرد.
با توجه به قوانین بانکی و محدودیت های انتقال پول(ریال)، حداکثر انتقال وجه به حساب بانکی شما 72 ساعت می باشد.

امروز را با ساترکس شروع به کار کنید

حساب کاربری رایگان باز کنید و وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید!

اکنون ثبت نام کنید