• قیمت زنده بیت کوین

قوانین و شرایط استفاده از خدمات ساترکس

شرکت ساترکس بستری برای تبادل دارایی های دیجیتال با پول رایج کشور (تومان) می باشد. این شرکت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد.

تعهدنامه فعالیت در بستر تبادل دارایی‌های دیجیتال ساترکس

کاربران محترم موظفند قبل از ثبت‌نام در سایت تمامی بندهای تعهدنامه را مطالعه کرده و در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام در سایت نمایند.

• کلیه فعالیت کاربران سایت می‌پذیرند که فعالیت‌های آن‌ها در سایت ساترکس در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و فعالیت آن ها خارج از قوانین جمهوری اسلامی نخواهد بود.

• حداقل سن برای ثبت نام، احراز هویت و فعالیت در ساترکس 18 سال می باشد و عملیات احراز هویت برای کاربران زیر سن قانونی انجام نخواهد گرفت.

• برای استفاده از خدمات ساترکس، کاربر در ابتدا باید احراز هویت نماید. کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را جهت احراز هویت بارگزاری نمایند. در صورت هرگونه مغایرت در اطلاعات بارگزاری شده جهت احراز هویت، بدیهی است مسئولیت به عهده ی فرد متخلف بوده و ساترکس حق توقف ارائه خدمات به کاربر و ارجاع موارد تخلف به مراجع قانونی را خواهد داشت. هم چنین ساترکس خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران از سایرین می‌داند.

• قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن برای ساترکس, موجب مسدود شدن حساب کاربری شخص می شود، وعواقب ناشی از این کار بر عهده کاربر می باشد. هم چنین شماره حساب اعلام شده به سایت و آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمز ارز، می بایست متعلق به دارنده جساب کاربری باشد.

• کاربران محترم ساترکس تعهد می دهند که از ریسک های موجود در بازار سرمایه گذاری ارز های دیجیتال اطلاعات کافی دارند و با آگاهی به این موضوع اقدام به سرمایه گذلری می نمایند.

• ساترکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات و سود و زیان کاربران محترم در بازار سرمایه گذاری ندارد.

• ساترکس هیچ مسئولیتی در قبال سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه را ندارد و تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر خواهد بود. (پیشنهاد میگردد جهت حفظ امنیت بیشتر از کد شناسایی دو عاملی استفاده گردد.)

• ساترکس به کاربران خود این اطمینان را می دهد تا دارایی آن ها را با بالاترین امنیت حفظ نماید و در صورت بروز هر گونه مشکل امنیتی، خسارات کاربران را جبران نماید.

• در صورت تمایل برای جابجایی ارز های دیجیتال، مسئولیت ارائه آدرس صحیح کیف پول بر عهده کاربر می باشد و در صورت هرگونه مشکل در انتقال ارز دیجیتال از قبیل اشتباه وارد کردن آدرس کیف پول مقصد، بلوکه شدن دارایی کاربران در کیف پول مقصد و ... بر عهده کاربر بوده و ساترکس مسئولیتی در این خصوص ندارد.

• ساترکس در مقابل واریز توکن یا کوین بر بستر اشتباه یا کوین هایی که در ساترکس پشتیبانی نمی شود هیچ گونه مسئولیتی نداشته و با توجه به مکانیسم ذخیره سازی سرد امکان استخراج این توکن ها با استفاده از ولت ثالث وجود ندارد. لذا مسئولیت هرگونه واریز اشتباه با خود کاربر بوده و کاربر حق هیچ گونه شکایتی را از ساترکس نخواهد داشت.

• درخواست برداشت ریال از سایت در سریع ترین زمان ممکن بررسی و ثبت میگردد و نهایتا تا 72 ساعت به حساب کاربر واریز می گردد.

• کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد ساترکس ، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت ساترکس ، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.

• اگر ساترکس تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص ساترکس نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ساترکس از هر جهت از خود ساقط می نماید.

• در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، ساترکس حق دارد مستقیما آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت ساترکس باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت نماید و در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ساترکس از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.

• ساترکس می تواند قوانین و مقررات مربوطه را در هر زمان بسته به شرایط و قوانین حاکم، تغییر دهد و کاربر همواره موظف است از اخرین تغییرات قوانین، آگاهی کامل را داشته باشد.

امروز را با ساترکس شروع به کار کنید

حساب کاربری رایگان باز کنید و وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید!

اکنون ثبت نام کنید